75-я річниця трагедії Бабиного Яру

На цьому тижні відзначається 75-я річниця трагедії Бабиного Яру, зокрема, 29 вересня 1941 року в окупованому німецькими загарбниками Києві відбулися численні розстріли чоловіків і жінок.

Бабин Яр став місцем загибелі тисячі євреїв під час німецько-фашистської окупації Києва у 1941-1943 роках, за офіційними даними, у Бабиному Яру окупаційною владою було розстріляно близько 100 тис. чоловік, дві третини з яких становили євреї. Жертвами розстрілів стали роми, радянські військовополонені, члени підпілля, представники Організації українських націоналістів.

75-я річниця трагедії Бабиного Яру в Україні відзначається на високому державному рівні.

В системі освіти України заплановано низку заходів з нагоди трагічної річниці, охоплюють семінари для вчителів та учнів загальноосвітніх шкіл, студентів вищих навчальних закладів… Міністерство освіти і науки України рекомендувало навчальним закладам провести 29 — 30 вересня “Уроки пам’яті трагедії Бабиного Яру”.

Зокрема, зазначається, що в початковій школі передбачені уроки толерантності, а в основній та старшій школах рекомендується проведення годин спілкування.

   

Залишити коментар

Кометарі