Аваков розповів про спільників вбивці поліцейських у Дніпрі

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прокоментував інформацію про те, чи сам діяв підозрюваний у вбивстві поліцейських у Дніпрі, екс-боєць “Торнадо” Олександр Пугачов.

Відповідаючи на питання журналістів під час брифінгу у Києві, Аваков підтвердив, що у квартирах, де бував Пугачов, вже проведені обшуки.

Стає очевидним, що в місцях перебування Пугачова, де він переховувався, коли був у розшуку, він там був не один. Хто з ним там був, і чи всі перуки та вуса, яка виявлені на місці, належать цій особі, чи були ще особи,
– зазначив міністр внутрішніх справ.

Аваков наголосив, що на момент вбивства поліцейських він був в машині один.

Міністр розповів про надзвичайно професійну поведінку поліцейського.

“До останніх хвилин доки у нього не вистрелили, він називав Пугачова на “ви”. Після цього він ще навіть зумів піднятись, увімкнути рацію і сказати декілька слів. Він робив свою роботу до кінця”, – наголосив Аваков.

Раніше в поліції розглядали версію, що під час резонансного злочину Пугачов міг бути в машині не сам.

Нагадаємо, вранці 25 вересня у Дніпрі було скоєно жахливе вбивство двох патрульних. Колишній боєць батальйону “Торнадо” влаштував стрілянину з поліцейськими. Патрульний Артем Кутушев загинув на місці, а його колега – Ольга Макаренко від отриманих травм померла у лікарні.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі