В Еквадорі хлопець завагітнів від дівчини

У еквадорської пари народилася дитина, і в цьому не було б нічого дивного, якби не історія двох молодих людей. Справа в тому, що народжувати довелося чоловікові, точніше, якщо можна так висловитися, сьогоднішньому чоловікові. Як виявилося, молодий чоловік на ім’я Фернандо, зовсім не чоловік, хоча і вважає себе їм.

Теперішній глава сім’ї народився дівчинкою на ім’я Марія, але з самого раннього дитинства виявляв ознаки транссексуальності, а медичні дослідження лише підтвердили невтішний для батьків діагноз. Марія завжди некомфортно почувала себе в своєму тілі і прагнула бути хлопцем. Подорослішавши, вона взяла собі ім’я Фернандо і твердо вирішила змінити стать.

Одного разу на тренінгу для транссексуалів Фернандо зустрів дівчину своєї мрії — Діану. Виявилося, що в них не тільки спільні смаки і погляди на життя, але і дуже схожа історія, адже Діана народилася хлопчиком по імені Луїс.

Молоді люди почали зустрічатися і у них закрутився бурхливий роман. На щастя для них, вони ще не встигли почати операції по зміні статі, тому вирішили ще трохи почекати з цим і народити дитину природнім способом.

 

   

Залишити коментар

Кометарі