Застуда атакує. Як уберегтись від вірусів

По всій Україні суттєво похолодало та задощило, що створює сприятливі умови для розвитку різноманітних вірусів. Крім того, тепер ми значно рідше провітрюємо повітря, що також збільшує наші шанси підчепити застуду.

Як розповів головний лікар Київського міського центру здоров’я Отто Стойка в коментарі сайту “24”, зараз дуже важливо зміцнювати свій загальний імунітет.

“Треба звернути увагу на вживання овочів та фруктів. При цьому віддати перевагу все ж овочам, особливо зеленим. Бо деякі фрукти мають багато цукру”, – радить лікар.

Також він наголосив, що треба робити і загальнозміцнюючі вправи: прогулянки на свіжому повітрі, загартовування тощо. До речі, якщо ви не наважуєтесь на загальне загартовування, можна робити місцеве: обливати холодною водою кінцівки рук, ніг, вмивання холодною водою, контрастний душ.

“При профілактиці застудних захворювань важливою є гігієна порожнини носа та носоглотки, а також горла. Проводити процедури полоскання можна простою водою або підсоленою. Особливо це стосується дітей. Щоб дитина добре дихала носом слід підвищувати вологість повітря в квартирі, а також застосовувати засоби для зволоження слизової носу”, – порадив медик.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі