Стали відомі перші учасники, які хочуть представити Україну на Євробаченні-2017

Одного з переможців І етапу відбору серед бажаючих представити Україну на пісенному конкурсі “Євробачення-2017” буде визначено за результатами онлайн-голосування, яке триватиме до 1 січня 2017 року.

Про це повідомляє телеканал СТБ на сторінці, присвяченій конкурсу.

Так, вже чотири кандидати, які бажають представити Україну на Євробаченні-2017, подали свої пісні для онлайн-голосування. Це Леля (Київ), гурти С.О.D. (Дніпро) та L.A. (Черкаси) і дует Alex Angel (Київ).

Голосування розпочалося 21 вересня. Станом на 23 вересня у лідерах гурт C.O.D., за який свій голос віддало 179 осіб. Відвідувачі сайту можуть голосувати за будь-якого учасника онлайн-відбору шляхом проставлення “лайків” під анкетою відповідного учасника.

У жовтні-листопаді команда національного відбору проїде найбільшими містами України (Харків, Запоріжжя, Львів, Дніпро, Одеса, Київ), де музичний продюсер національного відбору Костянтин Меладзе особисто прослухає всіх, хто подасть заявки на участь.

За словами керівника Національного відбору Наталії Франчук, другим членом журі Національного відбору, опісля Костянтина Меладзе, стала співачка Джамала, яка принесла Україні перемогу на Євробаченні-2016.

Нагадаємо, після перемоги співачки Джамали на Євробаченні-2016 у шведському Стокгольмі Євробачення-2017 буде проведено в Україні. Містом-господарем пісенного конкурсу було обрано Київ.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі