Нова гидота з Росії: жінка займається сексом з пам’ятником (відео)

Керівник юридичної служби ЦК КПРФ Вадим Соловйов піддав критиці вчинок художниці Марії Шимчук, яка в рамках акції “Еротичний вандалізм” осквернила пам’ятник Леніну, зайнявшись з ним сексом, і припустив, що вона “психічно нездорова”, передає news24.if.ua з посиланням  на bdzhola

Жінка з Ялти, яку Росія вважає своїм містом, практикувала свої дійства в темний час доби в холодну пору року, що дозволило обійтися без зайвих свідків. Одним зі своїх натхненників вона називає зимові відключення електрики, в умовах яких Шимчук та пішла на дивний вчинок.

“Нормальна людина такими справами займатися не буде, з нормальною поведінкою це ніяк не корелює. На жаль, кількість хворих людей, в тому числі психічно, в нашій країні збільшується. По всій видимості, це пов’язано з політичною, соціально-економічною кризою, з моральним кризою, – вважає комуніст. – і все більше і більше ось таких діянь, які мало відповідають нормальній людській поведінці. Це за рамками нормальної людської психіки”, – сказав Соловйов.

   

Залишити коментар

Кометарі