Експерт пояснив, чому Трамп не зустрівся з Порошенком

Пропозиція президента Петра Порошенка щодо зустрічі з кандидатом у президенти США Дональдом Трампом – знак поваги і готовність до діалогу, адже Києву важливо знати позиції обох кандидатів і спробувати вибудовувати з ними комунікацію. Водночас для самого Трампа зовнішня політика зараз не так важлива, як внутрішня.

Таку думку сайту “24” висловив голова правління Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко.

Порошенко зробив правильно, запропонувавши зустрічі двом кандидатам у президенти: Гіларі Клінтон і Дональду Трампу. Ми не знаємо хто стане президентом. Важливо, знати позиції обох кандидатів і спробувати вибудовувати з ними комунікацію,
– зауважив експерт.

Те, що Клінтон погодилася зустрітися, вважає Фесенко, означає, що для неї Україна буде одним із пріоритетів. Для неї міжнародна політика завжди була важливою – вона була держсекретарем, і ще раніше була знайома з Порошенком.

З Трампом у Порошенка не зістикувалися графіки. Однак, переконаний політолог, Трампа зараз більше цікавить внутрішня політика США, ніж міжнародна. Наскільки відомо, він особливо не зустрічається з лідерами інших країн.

“Трамп, можливо, не хотів зустрічатися з Порошенком, бо йому нема що сказати. Обіцяти щось він зараз не може. А говорити погані речі не хоче. Питання про його ставлення до України і конфлікту на Донбасу, думаю, буде формулюватися в разі його обрання президентом”, – зазначив Володимир Фесенко.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко 21 вересня виступив з трибуни Генасамблеї ООН. В рамках візиту до США він провів низку зустрічей, зокрема з з президентом США Бараком Обамою та найбільш ймовірним його наступником Хілларі Клінтон.

   

Залишити коментар

Кометарі