На Прикарпатті відкрили четвертий елеваторний комплекс німецької торгової марки «RIELA»

Сьогодні у місті Городенка відбулося відкриття сучасного елеваторного комплексу ПП «Агрофірми «Вільхівці» німецької торгової марки «RIELA». Участь в урочистостях взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, голова Городенківської РДА Богдан Кобилянський, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Марія Савка, президент Івано-Франківської торгово-промислової палати Андрій Левкович.

«Сьогодні ми відкриваємо сучасний об’єкт – елеваторний комплекс, загальна потужність якого становитиме 85 тисяч тонн, – зазначив Олег Гончарук. – Його значущість для аграрної галузі Прикарпаття важко переоцінити, адже область займає одне з перших місць в Україні за обсягами виробництва сільськогосподарської продукції. Це також є яскравим свідченням інвестиційної привабливості аграрного сектору області, адже у будівництво елеватора залучено вітчизняні капіталовкладення», інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Як зауважив директор ППА «Вільхівці» Роман Приймак, реалізація проекту розпочалася ще у 2011 році, а практичне його втілення – навесні 2013 року. Сьогодні елеваторний комплекс працює на повну потужність. Процес його роботи є автоматизованим, однак директор підприємства зізнається, що висококваліфікованих кадрів наразі не вистачає. Серед переваг функціонування елеватора – його  розташування у безпосередній близькості з залізничним вузлом, що полегшує процес відвантаження на залізничний транспорт.

«Це вже четвертий елеватор на Прикарпатті, на якому зберігатимуть урожай зернових, – підкреслила Марія Савка. – Зважаючи на те, що Городенківщина займає чільні позиції зі збору збіжжя, його функціонування матиме вагоме значення для аграрного комплексу області».

За словами Богдана Кобилянського, цього року Городенківщина зібрала 104 тисячі тонн зернових культур. Окрім того, до кінця року аграрії району очікують зібрати ще 80-90 тисяч тонн кукурудзи. Тож на новозбудованому елеваторі зможуть зберігати зернові культури сільськогосподарські підприємства району та  області, а також збіжжя державного аграрного фонду.

   

Залишити коментар

Кометарі