За антикорупціонерами ведеться незаконне стеження та прослуховування, – Лещенко

Народний депутат Сергій Лещенко звинуватив теперішню владу у тому, що вона проводить незаконне стеження за тими, хто займається антикорупційними розслідуваннями.

Про це він написав у своєму Facebook.

За нами, за антикорупціонерами ведеться незаконне стеження, прослуховування наших телефонних розмов, незаконний збір інформації, конфіденційних даних,
– написав Сергій Лещенко.

Він зазначив, що конфіденційна інформація про купівлю ним квартири була оприлюднена через декілька годин після укладання угоди.

“Конфіденційна інформація була незаконно отримана та зманіпульована корупціонерами, з якими я веду боротьбу. Люди Кононенка, Грановського, Мартиненка готують ґрунт для подальших атак, бо на кону – мільйони та мільярди, які крадуться з державного бюджету”, – зазначив нардеп.

Окрім Кононенка, Грановського, Мартиненка, Лещенко у цих подіях звинувачує і Президента Петра Порошенка.

Це результат тієї політики, яку сповідує Президент: натравлювати правоохоронні органи, СБУ, прокуратуру на борців з корупцією, на викривачів. Давайте називати речі своїми іменами: в Україні відбувається контрреволюція корупціонерів,
– переконаний Лещенко.

Він зазначив, що на час перевірки взяв паузу у своїй діяльності.

Нагадаємо, сьогодні, 19 вересня, керівник НАБУ Артем Ситник оприлюднив результати перевірки, яка виявила ряд адміністративних порушень, які народний депутат Сергій Лещенко допустив при покупці квартири. Згодом Лещенко відреагував на це розслідування.

   

Залишити коментар

Кометарі