Якщо ви з’їдаєте 2 банана на день протягом місяця, ось що відбувається з вашим організмом!

Це  диво фрукт з жовтою шкіркою з високим вмістом натуральних цукрів, фруктоз и і сахарози , різних поживних речовин, 

вітамінів , мінералів і волокон . Мабуть, його регулярне у споживання може забезпечити дивовижні переваги для здоров’я.

Ось деякі з найбільш важливих з них:

Джерело енергії.

Один або два банана перед вашим щоденним тренуванням забезпечать вас необхідною енергією протягом 1 години. Крім того, вони багаті вітамінами, мінералами і низьким глікемічним індексом, який підвищить вашу витривалість, і вони ефективно усунуть м’язові судоми, завдяки великій кількості калію.

Печія.

Ці плоди знімають печію, і всі її неприємні симптоми. Тільки один банан забезпечить негайний результат.

Запор.

Кілька бананів допоможуть у лікуванні запорів . Завдяки волокнам регулярне вживання бананів призводить до регулярної дефекації і, таким чином, запобігатиме запор.

Артеріальний тиск.

Банани ефективно знижують високий артеріальний тиск і запобігають інсульт і серцеві напади. Крім того, вони багаті калієм і тим самим сприяють зміцненню здоров’я серця.

Виразка.

Банани відмінно підходять у разі виразкової хвороби шлунка, так як вони не будуть викликати ніякого болю. Таким чином, банани допоможуть вам запобігти агресивній кислоті і роздратування.

А немія

Банани забезпечують організм необхідною кількістю заліза, і тим самим збільшують приплив крові, так як вони стимулюють вироблення гемоглобіну і еритроцитів.

Регулює температуру тіла.

Банани ефективно регулюють температуру тіла і є надзвичайно корисними у випадку лихоманки.

Депресія.

Ці фрукти містять один унікальний інгредієнт, триптофан , який ефективно лікує депресію. Як тільки він потрапляє в організм, він перетворюється в серотонін, нейромедіатор головного мозку, що призводить до релаксації і поліпшення настрою.

Полегшує ПМС / Нерви.

Банани регулюють рівень цукру в крові і надзвичайно корисні у випадку стресу. Вони багаті вітаміном В, і, таким чином здатні заспокоїти нервову систему і розслабити тіло і розум, тим самим підвищуючи настрій.

   

Залишити коментар

Кометарі