Путін зробив унікальну заяву: Мене треба зняти, я сам собі набрид

Путін задоволений результатами виборів в цілому, але не задоволений, що його показують по всім телеканалам. У цьому зв’язку він зробив кілька двозначну заяву.

Президент Володимир Путін вважає, що явка на виборах в Єдиний день голосування, хоча була і не найбільшою, але високою, оцінює результати “Єдиної Росії”, як хороші.

“Люди проявили громадянську позицію. Вона полягає і в явці – вона не найбільша з того, що ми бачили в попередні виборчі кампанії, але вона висока”, – сказав Путін у штабі “Єдиної Росії” в Москві в неділю.

“Для “Єдиної Росії”, звісно, важливий результат, також як і для будь-якої партії, результат хороший”, – зазначив він.

Він також, сміючись, додав, що, коли дивився по телебаченню новини, в яких транслювали його заклик до населення прийти на виборчі дільниці і проголосувати, то подумав: “Ну, треба зняти мене вже з екранів, я сам собі вже набрид”.

“Ситуація непроста, і люди хочуть, щоб в суспільстві, в політичній системі була стабільність. Люди хочуть відчувати, щоб ситуація в країні в політичній сфері, в парламентській сфері була надійною”, – сказав В. Путін у неділю в штабі “Єдиної Росії”, характеризуючи підсумки виборів до Держдуми.

“От важко, важко, а люди все одно за “Єдину Росію” проголосували”, – зазначив він.

   

Залишити коментар

Кометарі