Нащо бути там, де тебе не поважають, – олімпійський чемпіон різко відреагував на обіцянки влади

Олімпійський чемпіон Олег Вєрняєв розповів, які квартири влада дала спортсменам.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами гімнаста, він досі не може заселитись у квартиру, яку отримав від влади Києва ще у березні 2015 року за виступ на чемпіонаті Європи.

“У березні 2015 року мені, Жану та Ігорю мер міста видав “сертифікат на квартиру” – просто диплом насправді. Так ось, до чого я веду. Нам сказали у жовтні 2015 року буде зданий будинок. Вчора (18 вересня, – 24) мені сказали, що будинок буде зданий у другій декаді 2017 року. Чесно сказати – відчуваю себе людиною, на якій можна просто попіаритися, як це і часто буває. Моє “золото” та “срібло” Олімпійських ігор, “срібло” Жана виявляється не варте того, щоб нам просто дати вже готові квартири. А коли піднімається питання – говорять: “все не по закону”. І коли наводять приклад, що за Євробачення дають трикімнатну квартиру, всі говорять, що він поганий. Звідси виникає питання: а навіщо бути там, де тебе не поважають?” – йдеться у пості.

Нагадаємо, раніше срібний призер Олімпіади-2016 з греко-римської боротьби Жан Беленюк обурився, чому Джамалі дали квартиру, а спортсменам – ні.

   

Залишити коментар

Кометарі