Смертельний вибух на АЗС, Порошенко висунув вимоги Росії, – найважливіше за добу

У Хмельницькій області стався вибух на автозаправці. Президент України Петро Порошенко висунув чотири вимоги Росії для врегулювання конфлікту на Донбасі.

Чотири вимоги Кремлю

Президент України Петро Порошенко заявив, що Росія має виконати чотири вимоги України на шляху до врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це він сказав на щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії в Києві.

Перша вимога – Росія повинна забезпечити стале та всеохоплююче припинення вогню на Донбасі.

Друга вимога, яку озвучив Порошенко, – припинення постачання Росією на українську територію власних регулярних військ, зброї, боєприпасів і військової техніки.

Третє – РФ має забезпечити нарешті безперешкодний доступ СММ ОБСЄ до всієї окупованої території Донбасу. Нарешті, РФ має вивести свої війська з території України і звільнити українських бранців,
– наголосив глава держави.

Вибух на АЗС

У Хмельницькій області стався вибух на автозаправці. Заправка на момент вибуху не працювала, на ній проводили ремонтні роботи.

За попередньою інформацією, вибухнула порожня цистерна з газом, яка перебувала під землею.

У результаті інциденту загинув 58-річний чоловік, який здійснював ремонтні роботи, Постраждав і його колега – чоловіка з важкими травмами госпіталізували.

Кевін Спейсі у Києві

Відомий американський актор Кевін Спейсі виступив на міжнародній щорічній конференції “Ялтинська європейська стратегія” (Yalta European Strategy, YES).

Переглянути зображення у Твіттері

Анонс

У Києві 16-18 вересня на території Державного музею авіації відбудеться авіаційний фестиваль Ukraine Avia Fest 2016.

   

Залишити коментар

Кометарі