Дитина, яка отримала нагороду за свого загиблого батька

Пам’ятаєте? Це дитина, яка отримала нагороду за свого загиблого батька. А ось вони разом. А ось він один, на війні. А ось вона одна, назавжди. З’явилась інформація, що це фото активно вилучають , тому що, бачте, комусь ріже очі нагорода загиблого батька на дитячому платтячку його дитини. Скаржаться, вимагають прибрати, через те блокуються українські аккаунти, кричать, що це брехня і підробка. Не подобається, та й край. Навіть коменти пишуть слізливі про те, що не можна дітей вплутувати у доросле серйозне діло – війну. Треба постити фото дітей тільки з квіточками та іграшками. Може, ще з котиками.

То ось що я скажу. Ці діти – ваш присуд, ваш довічний жах і ваша смерть, нешановані поборники псевдоморальності та ієзуїтської брехні. Ці діти ніколи вам не вибачать свого сирітства і скаліченої долі. Одного я бажаю. Щоби ви дивилися в ці очі все своє мерзенне життя, покидьки, що виправдовують війну і брешуть, захлинаючись власним слизом. І щоб ці очі приходили до вас у всіх ваших чорних снах і ви не могли від цього погляду подітись нікуди, доки Господь не прибере вашу огидну плоть з цього світу на вічні муки вашої нікчемної душі на тому.

ч , інспектор прикордонної служби 1 категорії-дозиметрист першого відділення інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби «Іловайськ» ІІ категорії (тип А) Донецького прикордонного загону Східного регіонального управління. Дата народження: 07.11.1985. Дата та місце загибелі: 07.08.14., поранений під час підриву на фугасі на ділянці впс «Амвросіївка», помер у шпиталі 08.08.14. Герої не вмирають!

Відео з ТСН

image-3

image

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі