Розвідка оприлюднила кількість російських військових на Донбасі

Окрім живої сили, там чимало військового озброєння, тож загроза активізації військових дій залишається.

На сьогоднішній день в Донецькій і Луганській областях знаходяться близько 7 тисяч військовослужбовців регулярний військ Російської Федерації. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький, повідомляє Інтерфакс.

Якщо не брати до уваги 1й та 2й армійські корпуси російських окупаційний військ, штатна чисельність яких становить близько 35 тисяч чоловік, на території нашої держави знаходяться близько 7 тисяч військовослужбовців регулярних військ РФ,
– розповів Вадим Скібіцький.

Зараз бойовики проводять ротацію особового складу, а також вербують місцеве населення і активно використовують військові комісаріати для комплектації 1го та 2го армійських корпусів.

Представник розвідки повідомив, що в цілому ситуація в зоні проведення АТО залишається складною, противник не дотримується режим припинення вогню, тож загроза активізації військових дій залишається.

Окрім того, в розвідці повідомили, що Росія продовжує постачати озброєння на окупований Донбас, в тому числі і до лінії зіткнення.

За тиждень було доставлено 2 тисячі тонн палива, 400 тонн боєприпасів, 15 танків, 5 БМП, 4 артилерійські системи і 5 РСЗВ “Град”,
– поінформував Вадим Скібіцкій.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі