Ольга Фреймут розповіла про участь своєї дочки в шоу “Танцюють всі” (фото)

Ольга Фреймут часто ділиться новинами з життя своєї дочки. У травні інспектор Фреймут опублікувала фото дочки в оточенні вчителів і привітала Злату з закінченням молодшої школи. За словами ведучої, вона пишається своєю дочкою, її успіхами і самостійністю. Молодша донька Ольги Фреймут завжди робить уроки сама і, знаючи яка в неї мама зайнята, не зачіпає її по дурницях.

Сьогодні телеведуча опублікувала у своєму Инстаграмм фотографію своєї дочки і зазначила, що всі шанувальники можуть підтримати її дочку сьогодні на шоу “Танцюють всі”.

“Сьогодні Злата станцює для вас о 20:00 в “Танцюють всі”)”, – написала у своєму мікроблозі Ольга Фреймут.

Шанувальники тут же завалили дочку Фреймут схвальними коментарями: “Бачили рекламу, чекаємо”, “Ми чекали Злату ще в першому ефірі, але її не було”, “Спасибі, інакше й не подумала б включати цей канал”.

Незважаючи на свою зайнятість, Ольга Фреймут завжди встигає приділити своїй дочці увагу. В кінці серпня у своєму Инстаграмм ведуча поділилася тим, що вже відвела свою дочку в школу. Цікаво те, що Злата пішла в школу, не дочекавшись 1-го вересня. Передплатники Фреймут замість того, щоб привітати провідну закидали його питаннями про те, в який садочок піде її син, і як скоро вона почне перевіряти школи.

   

Залишити коментар

Кометарі