Модні кольори осінь 2016 сповнена сюрпризів (фото)

Модні кольори осені 2016 – можна виділити 7 основних трендових кольорів, які можна сміливо підбирати і надягати, викликаючи захоплення з боку знайомих і друзів.

Темно синьо-зелений і всі його відтінки є трендовими цієї осені. Краще всього вибирати легкі, хвилясті або важкі тканини даного кольору, які підкреслять всю глибину кольору.

Перловий рожевий колір дуже жіночний і ніжний, який підкреслить витонченість і елегантність вашої натури. Поєднувати ніжно-рожеві тони краще з білим, чорним, темно-зеленим і бордовим.

Благородний синій чудово поєднується з хутром, шкірою і замшею. Буде доречним надіти демісезонну шкіряну куртку або дублянку глибоко синього відтінку, комбінуючи з білими, помаранчевими і чорними кольорами.

Бордовий колір вже давно є трендовим кольором 2016 року і має безліч відтінків: бургунді, марсала, винний та інші. Бордовий універсальний колір, який підходить як для побачення, так і для офіційного вбрання.

Помаранчевий колір. Річ оранжевого кольору, можна сказати, обов’язкова у цьому сезоні. Краще поєднувати помаранчевий будь-якого відтінку з чорним, кремовим і білим кольорами.

Фіолетовий. Незважаючи на те, що фіолетовий вже відживає своє, не варто забувати про нього і комбінувати з іншими трендовими кольорами осені – з темно-синім або ліловим кольором.

Електрик і ультрамарин – королівський синій колір, яскравий і колкий, однак притягує. Варто відзначити, що ідеальним вибором стане пальто кольору електрик.

   

Залишити коментар

Кометарі