Путін визнав для себе, що в Україні він програв, – російський фінансист

Російський президент Володимир Путін для себе визнав, що отримав в Україні поразку.

Таку думку висловив російський фінансист Слава Рабинович у коментарі”Гордону”.

“Путін досить швидко для себе визнав, що в Україні він програв. Якщо пройтися по хронології його фашистських заяв про “Новоросію”, то можна побачити, що вони поступово сходили нанівець. Зараз ця риторика зникла і до неї більше не вдаються…Коли йому пояснили, що вся ця операція з “Новоросією” провалилася безповоротно, тоді ця риторика вимкнулася. Її немає вже півтора року”, – каже Рабинович.

Російський фінансист наголошує, що порушуючи питання Донбасу, Путін намагається торгуватися з лідерами країн Заходу.

У Путіна є “боржок”, якщо так можна сказати. Він полягає в 10 тисячах трупів, в більш ніж два мільйони біженців і 298 пасажирів і членів екіпажу збитого на Донбасі “Боїнга”. Цей “боржок” нікуди вже від нього не дінеться і за нього доведеться платити. Зараз Путін демонструє світу, що з Кремля він сам не піде і з ним доведеться рахуватися. Тому він пропонує торгуватися. І хоча Захід має якісь моральні принципи, коли мова йде про життя і безпеку великої кількості людей, він починає йти на поступки. У такому ключі Захід веде переговори з Путіним вже півтора року,
– зазначив Рабинович.

Він наполягає, що на переговорах щодо Донбасу Києву треба відстоювати власні інтереси.

“Україні необхідно знайти рішення проблеми на Донбасі. Тому що з конфліктом на сході країни складно буде розраховувати на рух до ЄС і НАТО. Поки Путін перебуває в Кремлі, він буде торгуватися з Заходом. Києву на переговорах по Донбасу треба відстоювати власні інтереси, інакше кремлівський гопник забере всю Україну. Наскільки ефективним буде просування у відстоюванні інтересів України, залежить від розстановки сил і українського керівництва. Але цим потрібно займатися, інакше справа не обмежиться “східноєвропейським Сомалі”, – зазначив Рабинович.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі