Якісна атака. Що стоїть за скандалом з квартирою Лещенка

Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції, прокоментував скандал навколо квартири Сергія Лещенка.

Матеріал розміщено у №34 журналу Корреспондент від 9 вересня 2016 року.

Чому покупка квартири нардепом Сергієм Лещенкомвикликала стільки негативних емоцій?

Я думаю про це весь час і не знаходжу остаточної відповіді. З одного боку, таку реакцію можна пояснити важким матеріальним становищем суспільства. Але ж його лають люди, які точно заробляють не менше, ніж Сергій, і знають, що його гроші – точно не корупційного походження. Гидко бачити, як цю ситуацію коментують політики, у яких доходи в 100 разів більше. А їхні заробітки, між іншим, явно нечесні.

Як зараз повинен вчинити Сергій? Він все зробив правильно – звернувся до уповноважених органів і зняв із себе повноваження члена правління політичної партіїДемАльянс.

Можливо, хтось хоче, щоб він склав мандат народного депутата. Але це було б неправильно.

Ми з Сергієм – не друзі, але я поважаю його роботу. І можу сказати, що де-юре складу злочину в покупці квартири немає, – Сергій чітко вказав походження грошей. Якщо перевірка покаже, що він збрехав, – це буде інша історія. А що стосується часу покупки квартири, то він має рацію – зараз “дно ринку”. Чи потрібна така велика квартира? Це справа смаку. Але в будь-якому випадку Лещенко вчинив гідно – не ховався за офшорами і фіктивними власниками, зазначивши своє ім’я в реєстрі, який став відкритим завдяки його депутатській роботі.

Проти нього ведеться дуже якісна піар-атака. Припускаю, що не остання – в найближчі місяці аналогічні напади чекають і на інших молодих депутатів та лідерів.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі