Лещенко розповів про роль Авакова у вбивстві Шеремета

Народний депутат Сергій Лещенко в інтерв’ю “Країні” розповів про те, яку роль міністр внутрішніх справ Арсен Аваков міг зіграти в історії з убивством відомого журналіста Павла Шеремета.

Нагадаємо, що незадовго до загибелі Павло Шеремет в одній із статей писав про батальйон “Азов” і про інші збройні формування, пов’язані з “Народним фронтом”. Шеремет написав, що “депутати-комбати і люди в камуфляжі тепер якщо не вище закону, то за замовленням здатні паралізувати дію будь-якого закону”. Пізніше Сергій Лещенко у коментарі журналісту повідомив, що про мотиви злочину можна судити з цієї колонки. В інтерв’ю нардеп уточнив, що він мав на увазі.

“Я не кажу про конкретний формуванні. Але факт очевидний: зараз в Україні дуже багато озброєних людей, які, виходячи з своїх мотивів, могли зробити цю спецоперацію. Помста чи покарання людини, яка не розділяє з ними погляди. Це одна з версій”.

Щодо інших можливих версій він висловився так: “Друга версія — російський слід, як з метою дестабілізації української політики ззовні, так і з метою показати всім, хто їде з Росії, що їх чекає в Україні. На користь цієї версії вказує той факт, що серед вбивць була жінка. Це дуже не характерно для України, але характерно для Росії. Наскільки я знаю від спецслужб, це не перший випадок, коли жінка присутня в групі кілерів. Перша спроба, що походить з територій т.з. “ДНР”, “ЛНР”, була відвернена”.

“Скажу так: восени минулого року під будинком, де жили Олена Притула і Павло Шеремет, нами була виявлена наружка. Протягом багатьох днів там стояла машина з номерами прикриття. Ми зателефонували особисто Антону Геращенко, щоб він приїхав і переконався. Геращенко прибув на місце, відійшов переговорити в бік з людьми, які вели спостереження, після чого заявив, що це охорона підпільного казино. Тоді ж Аваков активно збирав трафік моїх телефонних розмов та інформацію про моїх перельотах. Ось така історія”, – розповів Лещенко.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі