Лідер “95 кварталу” Володимир Зеленський відреагував на звинувачення за Юрмалу

“Шановні друзі, любителі, заздрісники і все, кого забув або не знаю. Відповім вам в тій формі, яку вважаю правильною і справедливою. Жарт, який викликав бурхливе обговорення, не має двох чи трьох сенсів. Суть цієї репризи проста: досить брати кредити, за які відповідати нашим дітям, онукам і тим, хто буде жити після нас і нести відповідальність за всі ті бридкі справи, які творимо ми.

Ми — гордий народ, не жебраки. От і все. Більше тут немає інших смислів. Це жарт про вчинки наших вершителів, нашої влади, що не про людей і не про нашу країну дбає. Так, що не потрібно будувати з себе культурних археологів і вишукувати в творчості “Кварталу” те, чого немає і ніколи не буде. Ми любимо свою країну і боремося за її свободу, свободу слова і мислення кожною своєю програмою, кожною секундою.

Не все гаразд хлопці, не все просто, але, пліз, не ведіться на політичну “херню”, яку друкують продажні, замовні та дрібні особини. Їх і людьми не назвеш. Ви вище за це. Ми вище за це. Не дайте вас збити, обдурити і напоїти цією брехнею. Той, хто називає вас покидьком, сам або такий, або позбавлений нашої уваги.

Той, хто називає продажною повією, просто поверхневий або маріонетка в чиїхось пухленьких руках. Ми — Квартал! Ми — патріоти! А хто вони? Ви нас знаєте 20 років! Не мало, правда? Мир вам, вашим дітям, а лиходіїв скоро не буде, у них мало часу, дуже, вони це відчувають, трясуться) хапаються за останнє “а ви чули, що вони сказали”? Нічого їх вже не врятує! За все, все, що зробили ці люди з нашою країною, за все це — Відповісти! Вибачте, якщо, щось не так сказав чи не був зрозумілий”, — підсумував Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що з критикою Зеленського за виступ на Юрмалі виступили чимало відомих людей, зокрема Олег Ляшко, який обурився критиці “хай і дебільної, але української влади”.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі