Знаменитий астролог дав прогноз для України на кінець 2016 року

Відомий український астролог Влад Росс не виключає, що восени Україна опиниться на порозі сприятливих змін.

Так, за словами астролога, час що почався може називатися не інакше як “часом безумства одинаків”. Іншими словами, протести, що відбуваються в Україні, обумовлені впливом планет. При цьому він підкреслює, що Україні не загрожує небезпека переростання невеликих бунтів у щось більше, однак повністю виключати таку ситуацію, за словами Росса, навряд чи варто, тим більше, що згідно з його більш ранніми прогнозами, Україна переживає складні і небезпечні часи , які закінчаться не раніше середини вересня.

“Іноді це буває”, – визнав астролог. І нагадав про те, що “Перша світова війна почалася з вбивства однієї людини – ерцгерцога Австрії. Тому такий варіант не виключений”.

Тим не менш, він вважає, що в Україні такі події не відбудуться, більш того, за його прогнозами, навіть ситуація в Донбасі незабаром буде врегульована повідомляє news24.if.ua з посиланням на ukr.media

“Мир буде необхідний і товаришеві Путіну – якщо буде тривати війна на сході, у нього ніхто не буде купувати газ. Крім того, у розв’язці зацікавлені і люди “з його кліки”, – сказав знаменитий астролог, і поскаржився, що президент Росії належить до того типу людей, які хочуть закінчувати будь-який конфлікт на власних умовах.

Що стосується безпосередньо Донбасу, то якщо вірити астрологу, “остаточна і безповоротна точка у війні на Донбасі може бути поставлена в жовтні поточного року”. А час загострення, яке було в серпні, зійшло нанівець.

На це впливали сонячні затемнення, які управляють людьми: “ірраціональність стає вище, ніж розум”, що призводить до створення напружених ситуацій, нагнітанню обстановки, почастішання терактів і зростання напруги на фронті”, – підкреслив Росс.

За прогнозами астролога, “вересень буде вже більш спокійним, а жовтень буде абсолютно мирним”.

“Планети цієї осені будуть сприяти настанню мирної розв’язки, оскільки з жовтня Юпітер увійде до Ваги, а Ваги – це знак договорів, важливих угод.
У жовтні буде поставлена остаточна і безповоротна точка. Може бути, не відразу, але буде мати місце замороження конфлікту, наступ миру – на противагу такому напруженому серпню”, – пообіцяв він.

   

Залишити коментар

Кометарі