Надія Савченко дала інтерв’ю російському ЗМІ

В інтерв’ю російському виданню Надія Савченко, яка впевнена, що війну на Донбасі можна закінчити за один день, розповіла багато цікавого, якщо вірити тому, що опублікувало видання. Зокрема, Савченко впевнена, що в Україні у неї більше ворогів, ніж в РФ.

Відповідаючи на питання, чи вважає вона Росію ворогом, Савченко відповіла: “Я не шукаю ворогів, особливо десь там, у Росії. Їх і тут вистачає. В принципі, всі там люди як люди, які поки мають наказ бути сволотою. Було багато людей, які мене підтримували, співчували, ті ж охоронці іноді по-доброму ставилися. Багато людей писали листи.

Ну як багато? Може, в процентному відношенні з усією Росією і мало, але ж були люди, які виходили на протест, пікети на мою підтримку проводили і страждали за це. І це теж правда про Росію.

Пишуть мені листи з Росії і зараз, хоча часу в мене на відповіді порівняно з в’язницею незрівнянно менше. Я не бачила толком Росії, щоб з кимось подружитися. Я бачила там в основному в’язниці, але навіть при цьому досвід не можу сказати, що в Росії живуть погані люди. Немає поганих народів, є окремі погані індивідууми. Але вони є скрізь!”

Відповідаючи на питання про те, що в Україні її багато хто вважає проектом Медведчука, Савченко різко відповіла: “Нехай застрелятся!” А потім додала: “Я не дурна і швидко розібралася, хто мої друзі і вороги… Поки ворог не названий, війна не оголошена. Я не буду називати своїх ворогів, я і так знаю, чим все закінчиться… Порошенко теж не називає Путіна своїм ворогом і не оголошує війну. А якби сказав, то бізнес полетів до біса. Так що поки обійдемося без радикальних методів, у нас і так в країні вистачає радикальних партій”.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі