З’явилися подробиці зухвалого вбивства в київській лікарні

На території Київської обласної лікарні, 5 вересня, пострілами з пістолета було вбито чоловіка.

Як розповіли очевидці на місці подій, стрілянина сталася в онко-хірургічному відділенні в холі на першому поверсі. Там досі працює поліція, нікого не пускають. Через вікно видно, що там знаходиться співробітники поліції. В самому вікні видно слід від кулі. Труп був у приміщенні. Його винесли пізніше, в 20:15.

Як говорить медперсонал, вони чули пару ударів. Люди в шоці – це вперше таке відбувається на довгій пам’яті працівників зі стажем. Ходять чутки, що зайшов якийсь чоловік, вистрілив, і пішов. Сусідні відділення хочуть закритися раніше, хоча зазвичай випускають пацієнтів до 21:00.

Один з очевидців розповів, що чув кілька пострілів, коли знаходився біля будівлі відділення. Потім він побачив високого худого чоловіка з сивиною, який вийшов на вулицю і зник. На думку очевидця, це може бути підозрюваний. Невідомий був без маски і обличчя не прикривав.

Пізніше до преси вийшов представник поліції і заявив, розповів деякі подробиці. Дзвінок в поліцію надійшов приблизно о 16:40. Постріли почув хтось із медперсоналу. Нібито прямих свідків того, що сталося у фойє, немає. Убитий уродженець Вінницької області. Зараз відпрацьовують кілька версій. Можливо, тут була намічена зустріч, яка так трагічно закінчилася для одного з учасників.

Відео з Еспресо

Відео з 24 Канал

   

Залишити коментар

Кометарі