Сепаратистський скандал в університеті Драгоманова: викладачі просять ввести війська РФ (відео)

Як повідомляє ТСН, блогеррами були поширені фотографії, на яких сестри Інна та Ірина Ковальчук хвалять бойовиків Донбасу і закликають РФ ввести війська і звільнити Київ від “хунти”. Обидві жінки є викладачами іноземних мов у педуніверситеті Драгоманова.

У соцмережах жінки вихваляють бойовиків з Донбасу і закликають російську армію “звільнити” Київ від українського уряду, йдеться в сюжеті ТСН.

Университет вже потрапляв в схожий скандал: у липні його викладачі відвідали наукову конференцію в окупованому Криму. Тоді ж з’ясувалося, що викладач кафедри іноземних мов Ірина Зайцева поєднувала дві роботи – одну в Києві, а іншу в так званій “ЛНР”. І це зовсім не бентежило ректора вишу Віктора Андрущенка, тоді як звільнення підпорядкованої його обурило. На тому самому факультеті працюють і сестри Ковальчук: Інна викладачем, а Ірина аспірантом.

Їх колеги позицію дівчат знають, але погляди сестер нікого не бентежать. 1 вересня у цих викладачів пар не було, тому вони пішли додому відразу після урочистостей. На контакт не виходили.

Ректор Андрущенко розмовляти про сестер-сепаратисток теж не став. За нього відповідав проректор з навчальної роботи. Він заявив, що аспірантка Ірина вже звільнена, а Інну чекає така ж доля 6 вересня – після голосування вченої ради.

“Я впевнений, що наші викладачі, маючи такі характеристики, які не проголосують за таких викладачів”, – заявив представник ректорату.

Слух про скандал вже дійшов до міністра освіти Лілії Гриневич. Вона закликає звільняти таких лекторів негайно.

“Трудовий кодекс говорить про те, що педагогічного працівника можна звільнити за аморальну поведінку. Отже, трудові колективи і профспілки повинні оцінити кожну окрему ситуацію і визначити – це моральне чи аморальне поведінка”, – пояснила керівник Міносвіти.

Таку думку підтримують і відомі блогери.

“Калічать покоління молодих людей, яким зараз 17-18 років. І я вважаю, що це надпотужна зброю, на яке розраховує Росія, Кремль розраховує”, – вважає Сергій Іванов.

Після скандалу в соціальних мережах вже ввечері дівчата змінили в своїх профілях прізвища. Тепер вони не Ковальчук, а Орєхови і живуть нібито не в Києві, а десь у Росії.

Більш детально – дивіться на відео нижче.

 

   

Залишити коментар

Кометарі