Друзі по нещастю: як сліпий чоловік та його безрукий друг висадили 10 000 дерев у Китаї

Сліпий китаєць Jia Haixia та його друг Jia Wenqi, якому ампутували обидві руки, останні 10 років займаються висадкою дерев у Китаї. За цей час вони посадили понад 10 000 дерев, а їхня історія, яка нещодавно з’явилася в інтернеті, стала справжнім хітом новин.

Haixia народився з сліпотою на одному оці та втратив зір на іншому оці у 2000 році під час нещасного випадку на роботі. Джерело vk.com

Wenqi втратив обидві руки під час нещасного випадку в ранньому дитинстві, коли йому було всього 3 роки.
Вони взяли в оренду 8 акрів землі поблизу свого селища Yeli Village на північному сході Китаю та висаджують там дерева, щоб захистити село від паводків.
Разом у них вийшла чудова і продуктивна команда з посадки дерев. За їх словами, вони висадили понад 10 000 дерев за останні 10 років.

Вони прокидаються о 7 ранку кожного дня, щоб приступити до роботи. У них немає достатньо грошей на саджанці, тому вони використовують гілки дерев для цього. Haixia підіймається на дерева, щоб обрати найкращі зразки. Потім вони викопують ями для посадки.

Дерева, посаджені чоловіками, захищають село від паводків та повеней. Після того, як їхня історія стала вірусною в китайському інтернеті, користувачі зібрали гроші на операцію для Haixia з видалення катаракти.

   

Залишити коментар

Кометарі