ВАРТО ЗАМИСЛИТИСЬ

Те, що зараз діється в житті молодих людей, складно назвати нормальним. Такі поняття як порядність, честь, вірність – прирівнюються до чогось низького, аморального. І навпаки – блуд, розгульний спосіб життя, брехливість, зрада – ось що нині в ціні і пошані. Все перевернули з ніг на голову.

Найважливішими факторами вибору партнера в даний час є не якісь особисті якості, а наявність автомобіля, зв’язків, великої кількості грошей. Джерело vk.com

Сучасні дами … Пара кілограмів косметики, спідниця, хоча немає,одна тільки назва від спідниці, ледве прикриває промежину (навіть взимку),
шпильки (навіть взимку), непомірні і нічим необґрунтовані запити в плані життя. Головний принцип – живу один раз.

У порядку речей вважається постійна зміна партнерів по всім тим же принципам: “так у Сергія то Каєн!”. І не важливо навіть, що ти у Сергія не перша і навіть не десята. І не важливо, що у Сергія вдома вагітна дружина. Важливо, що у Сергія Каєн. І Сергій, по суті, така ж блядь. Він купує тебе за Каєн, його купує хтось вищий. І так до самого верху.

Дівчата, чекаєте принца? Ведіть себе як личить Жінці, Матері його майбутніх дітей.

Хлопці … Велика кількість сучасних хлопців – не мають власної думки, овочі. Багато з них за все своє життя не прочитали жодної книги, що не заважає їм вести запеклі суперечки про політику, історію і інші “високі матерії” за пляшкою порошкового пийла. А обсмоктування новин – хто кому “вдув”, хто кого “кинув” і т.д. Мерзенні, жалюгідні виблядкові, що не володіють навіть зачатками совісті і моралі, вчать один одного жити. “Дівчат” оцінюють по “найважливішим” параметрам: розмір грудей, зад, товста чи ні.

Хлопці, вам жити ні з “цицьками”, вам жити з Людиною. Через 20-30 років її форми зміняться. Вчіться бачити прекрасне у середині.
Секс без зобов’язань, численні “відносини” – це те, що рухає сучасною молоддю. Відкрийте свої очі! Все це лише хвилинні насолоди. Слабкості, негідні високої назви почуття. Секс тільки заради сексу – просто бездушне злягання.
Будьте вище цих мільйонів. Поки є ті, хто відрізняється від мас, знайдеться в світі місце для Справжніх Вчинків. Нехай Світ згнив, не догнивайте разом з ним.
Поняття честі, морал – ось що повинно рухати нами. Нехай комусь важливіше бабло і кольорові ганчірки. Хто про нього згадає, коли його, укутаного в ці самі ганчірки, опустять на 2 метри під землю?

Все брехливі цінності необхідно відкинути, вони чужі нам. Не втрачайте свою унікальність. Будьте гідні.

   

Залишити коментар

Кометарі