“Прибейте этого х*хла”: У центрі Мінська білоруса побили за прапор України (відео)

Жителя Мінська Артура Хоменка побили через прапор України на його автомобілі. Про це йдеться у відеосюжеті, опублікованому на YouTube-каналі “Белсат”.

За словами чоловіка, коли він відвіз сина на тренування, то на зворотному шляху його обігнав автомобіль Toyota з російськими номерами. Водій у відповідь кілька разів “підрізав” машину Артура, а на світлофорі вискочив з авто і влаштував розборки.

“Я опустив скло, водій Toyota підійшов … і тут же вдарив мене в обличчя. Потім, коли я хотів вийти з машини, він тримав … лівою рукою двері, а другою намагався продовжувати наносити удари”, – розповів Хоменко.

Він зазначив, що пасажир, який їхав з агресивним водієм, почав трощити автомобіль Артура. На його думку, ця витівка не мала ніякого відношення до обгону на дорозі.

“Прибейте этого х*хла, у него х*хлятский флаг!”. Ось такі висловлювання були. Тому я вважаю, це напад і хуліганська поведінка викликана їх реакцією на те, що у мене на панелі український прапор”, – розповів Хоменко.

У сюжеті наголошується, що постраждалому від нападу прихильників “русского мира” відмовили в порушенні кримінальної справи. Хуліган, який побив Артура, відбувся штрафом за пошкоджене авто. Хоменко, повідомляється в сюжеті, сподівається на правосуддя і продовжує шукати свідків інциденту.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі