В ГПУ назвали нову причину атаки на НАБУ

Представники ГПУ пояснили викриття конспіративної квартири НАБУ тим, що боялися нападу на себе з боку фігурантів справи щодо викрадення екс-директора приватної компанії “Нафтогазвидобування”.

Очільник Департаменту ГПУ з розслідування особливо важливих економічних справ ГПУ Володимир Гуцуляк запевняє, що справа “Нафтогазвидобування” небезпечна для життя його заступника Дмитра Суса. Мовляв, саме тому прокурори так переживали через виявлене за собою стеження.

“Справа Семінського” варта уваги не лише тому, що прокурори використовують її для виправдання своїх дій щодо представників Національного антикорупційного бюро.

Минулого року справа викраденого екс-директора “Нафтогазвидобування” використовувалася для дій, що виглядали як силовий тиск на компанію та її акціонерів. Слідчий Дмитро Сус особисто подавав до Печерського райсуду Києва клопотання про арешт рахунків, акцій, свердловин та видобутого газу компанії “Нафтогазвидобування”.

Дії Суса блокували економічну діяльність компанії, про що вона неодноразово заявляла. Зокрема, “Нафтогазвидобування” зверталася з листами до тодішнього Генпрокурора Віктора Шокіна, ставлячи під сумнів доцільність блокування господарської діяльності підприємства у зв’язку зі зникненням його екс-директора.

Коли ж за позовами “Нафтогазвидобування” Апеляційний суд Києва почав знімати арешти, накладені за клопотанням Дмитра Суса, він особисто викрив сумнівні статки голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка.

Згадані дії прокуратури виглядали як інструмент тиску президентської команди на “Нафтогазвидобування” з метою отримання частки в компанії або політичного впливу на її мажоритарного власника Ріната Ахметова.

Повний випуск програми “Наші гроші з з Денисом Бігусом” дивіться тут.

   

Залишити коментар

Кометарі