Тристоронню зустріч Путін з Меркель і Олландом – скасували

Російський президент Володимир Путін під час саміту G20 в китайському Ханчжоу планує особисті зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом Франції Франсуа Олландом, бо тристоронні переговорів лідерів держав – скасували.

Про це заявив помічник президента РФ Юрій Ушаков, передає”Інтерфакс”.

Ми плануємо провести ще одну двосторонню зустріч з президентом Олландом. Поки це остаточно не зафіксовано, але умовлено, що президенти Росії та Франції проведуть в Ханчжоу черговий двосторонній контакт… Що стосується зустрічі з Меркель, то ми зараз узгоджуємо час цієї зустрічі, і, очевидно, що вона відбудеться 5 вересня,
– розповів він.

Водночас Ушаков додав, що ініціаторами скасування тристоронньої зустрічі виступили представники Франції і ФРН.

“Спочатку було домовлено провести тристоронню зустріч, щоб ґрунтовно обговорити нинішню ситуацію в Україні, шлях подальшого співробітництва в рамках нормандського формату, мінського процесу, але потім наші колеги вирішили, посилаючись на графік, провести дві двосторонні зустрічі, тобто буде проведена окрема зустріч з Олландом і окрема зустріч з канцлером Німеччини Меркель”, – сказав він, додавши, що головною темою обох зустрічей буде ситуація в Донбасі.

Раніше повідомлялося, що лідери Росії, Франції та Німеччинидомовилися про спільну зустрічі і обговорення ситуації на Донбасі.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі