У розвідці повідомили, скільки Росія стягнула військ і техніки до кордону з Україною

В українській розвідці підрахували, скільки військ, техніки та авіації залучено до раптової перевірки бойової та мобілізаційної готовності ЗС Росії вздовж держкордону з Україною.

Про це повідомила прес-служба ГУ розвідки Міноборони України на сторінці у Facebook.

“Угруповання військ Південного військового округу (Ростов-на-Дону), окремі з’єднання та частини Західного та Центрального військових округів, Північного флоту, Повітряно-космічних сил та Повітрянодесантних військ, які залучаються до раптової перевірки бойової та мобілізаційної готовності ЗС РФ перебувають у підвищеній бойовій готовності”, – зазначили у відомстві.

У розвідці зазначили, що Росія розгорнула вздовж українського кордону угруповання з 14 батальйонних та 8 ротних тактичних груп, дві мотострілецькі бригади, які налічують майже 42 тисячі військових ЗС РФ.

На озброєнні нараховується: тактичних ракетних комплексів “Точка-У” – 4, танків – 298, бойових броньованих машин – 1566, артилерійських систем – 363, реактивних систем залпового вогню – 169. На кордонах з Україною у готовності до бойового застосування зосереджено 468 літаків та 303 вертольотів армійської авіації ЗС РФ,
– повідомили у Міноборони.

Додамо, Міноборони також віддало наказ перебазуватись авіації з трьох військових округів Росії у Південний округ, який межує з Україною.

   

Залишити коментар

Кометарі