Журналіст описав підступні плани Кремля

Російській владі потрібно, щоб Україна амністувала сепаратистів, які підтримують бойовиків на Донбасі, щоб вони могли взяти участь у виборах у регіоні.

Про це пише журналіст Павло Казарін для Крим.Реалії.

“Кремлю потрібно, щоб Україна амністувала колабораціоністів в окупованому Донбасі. З тим, щоб ті мали можливість взяти участь у виборах у регіоні. Більше того – бойовики вже говорили про те, що в цих виборах не повинні брати участь вимушені переселенці, які виїхали після війни в інші регіони України”, – зазначає автор.

За словами Казаріна, головна ставка робиться на те, що вибори, які будуть проходити під контролем самих бойовиків, повинні легалізувати “захарченка-плотницького” (ватажків “ДНР-ЛНР”).

Кремль робив ставку на такий сценарій з того самого моменту, як були підписані мінські угоди. Його план в тому, щоб перетворити Донбас на “троянського коня”: такий собі поводок для українського суверенітету, який до того ж буде мати право вето на ключові рішення української столиці. Щоб знову перетворити Україну на той самий буфер і територію невизначеності, роль якої країна виконувала останні 23 роки,
– пише журналіст.

Автор зазначає, коли Київ відмовився від такого сценарію, тоді ж Москва вирішила шантажувати українськими полоненими, “доля яких тепер використовується як таран для просування російського порядку”.

“І будь-які мітинги під адміністрацією президента України з вимогою прискорити обмін полонених – грають на руку Москві. Тому що, по суті, закликають Київ погодитися на будь-який сценарій, за підсумком якого українські громадяни опиняться вдома”, – наголошує журналіст.

“Тому що добрі наміри самі по собі не значать нічого. Важливий контекст”, – додав Казарін.

Нагадаємо, нещодавно український режисер, політв’язень, якого зараз незаконно утримує Кремль, Олег Сенцов заявив, що не треба витягувати полонених за будь-яку ціну.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі