Вакарчук розповів, як Україні отримати справжню незалежність

Український музикант Святослав Вакарчук розповів, що треба зробити державі, аби отримати справжню незалежність.

Про це Вакарчук розповів під час своєї лекції, яку він прочитав у Національному музеї історії України, передає “Обозреватель”.

Справжню незалежність Україна отримає тоді, коли вчений, вчитель, суддя і військовий будуть сприйматися як найвища, найавторитетніша, найбільш почесна ланка українського суспільства. Щоб ними хотіли ставати, тому що це престижно і почесно, і у випадку судді не тому, що це означає теплий стілець, який можна нагріти. Ці люди повинні мати дуже високу оплату і держава повинна розуміти, що це той людський капітал, який буде вести країну вперед,
– наголосив музикант.

За його словами, ці сфери часто недооцінюють. Вакарчук також пояснив, чому ці професії такі важливі для країни.

“Люди, які вчать нас і роблять нас розумнішими, люди, які захищають нашу справедливість і люди, які захищають наші кордони і нашу землю буквально. Це ті три речі, про які ми повинні пам’ятати кожен день і які, на жаль, ми дуже сильно недооцінюємо. Політики часом говорять про такі речі, як освіта або судова реформа, але подивіться, з яким скрипом відбуваються будь-які зміни. А повірте, ці речі можуть бути значно більш небезпечними для втрати незалежності, ніж погана армія”, – заявив музикант.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі