Чергова перемога на Олімпіаді, пропозиція референдуму від Кравчука, – головне за добу

Українські веслувальники Дмитро Янчук та Тарас Міщук вибороли для України бронзову медаль. Леонід Кравчук закликав провести референдум щодо вступу в НАТО.

Чергові перемоги українців на Олімпіаді

Українські спортсмени Дмитро Янчук і Тарас Міщук отримали бронзову медаль на Олімпіаді у веслуванні на каное-двійках на дистанції в 1000 м.

Результат українців у фіналі А – 3: 45.949.

Першість здобули каноїсти Себастьян Брендель і Ян Вандру з Німеччини. Їх результат – 3:43.912

Срібну медаль отримав дует з Бразилії з результатом 3: 44.819.

За словами Міщука, їм завадив досягнути кращого результату сильний боковий вітер.

Разом з тим, могли досягти і більшого. Але нам завадив сильний боковий вітер, який зіграв не на нашу користь. При інших погодних умовах, думаю, зуміли б поборотися якщо не за перемогу, то за срібло, як мінімум,
– сказав спортсмен.

Наприкінці дня українці потішили ще двома медалями: “срібло” здобув п’ятиборець Павло Тимощенко та “бронзу” – Ганна Різатдінова (художня гімнастика).

Кравчук закликав провести референдум

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що Україні слідпровести референдум щодо вступу в НАТО.

Ми відчуваємо вже певні зрушення в розумінні нашою владою цього кроку. Має бути проведений всеукраїнський референдум про членство України в НАТО,
– сказав Кравчук.

До слова, 78% українців можуть віддати свій голос на референдумі за вступ до НАТО. А кожен шостий респондент проти приєднання до Альянсу. Такі цифри оприлюднили у фонді “Демократичні ініціативи”.

Анонс

21 серпня відбудеться урочисте закриття ХХХІ літніх Олімпійських іграх, які проходять у Ріо-де-Жанейро. Ігри стартували 5 серпня.

   

Залишити коментар

Кометарі