8 причин полюбити каву раз і назавжди

Хтось називає каву справжнім наркотиком, а хтось не може нормально почати працювати без чашки ароматного напою. Вчені всіх країн не втомлюються доводити то користь популярного напою, то її шкоду.

Однак існує мінімум 8 причин, чому варто полюбити каву, передаєWomenzone.

Джерело антиоксидантів

У каві міститься в 4 рази більше антиоксидантів, ніж в зеленому чаї. І навіть після об смаження зерен їх кількість не зменшується, а навпаки – збільшується.

Позитивні емоції

Вчені з’ясували, що запах кави знімає стрес від недосипання. Тому ті, хто погано спить, можуть купити пакет із зернами і періодично їх нюхати після безсонних ночей.

Допомагає при хворобі Паркінсона

Дослідження показало, що люди, які вживають кофеїн, менше ризикують захворіти на цю недугу. Більш того, люди, які вже страждають на хворобу Паркінсона, можуть краще контролювати свої рухи завдяки каві.

Допомагає печінці

Люди, які вживають хоча б одну чашку кави в день, менше ризикують захворіти на цироз печінки. Також кава допомагає запобігти розвитку ожиріння печінки.

Рятує від депресії

Дослідження Національного Інституту охорони здоров’я показало, що ті, хто випиває чотири або більше чашок кави в день, на 10% менше страждають від депресії.

Захищає від раку шкіри

Жінки, які випивають три і більше чашки кави в день, менше ризикують захворіти на рак шкіри, ніж ті, хто віддає перевагу іншим напої.

Знижує ризик діабету

За даними дослідження Американського хімічного товариства, люди, які випивають мінімум чотири чашки кави в день, менше хворіють на діабет 2 типу.

Зберігає функції мозку

Літні люди, які вживають багато кофеїну, починають страждати на хворобу Альцгеймера пізніше.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі