Луценко сказав “так” Януковичу

Генеральний прокурор України Юрій Луценко підтримує проведення очної ставки з колишнім президентом України Віктором Януковичем.

Щоправда, готовий це організувати на території України, сказав він під час брифінгу.

Щодо бажання Януковича дати свідчення та піти на так звану очну ставку, я це глибоко підтримую і з задоволенням особисто організую йому це на території столиці України. Як тільки Янукович набереться сміливості відповісти за все скоєне перед українським народом, у нього буде і очна ставка, і справедливий суд, і навіть справедливий вирок,
– заявив очільник ГПУ.

Луценко також зазначив, що свого часу, незважаючи на попередження, він нікуди не тікав тоді, коли Янукович “замовляв його політично та кинув за ґрати”.

Янукович виявився слабаком, зрадником держави, який узурпував владу, розікрав країну, знищив Збройні сили та сили безпеки України. Зрештою, він втік на територію сусідньої держави, а звідти закликав до збройної агресії щодо України,
– підкреслив генпрокурор.

За його словами, екс-президент нічого не буде диктувати Україні, яку “пограбував, зрадив, і на яку наслав збройного ворога”, що робити українському слідству щодо нього.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що президент-утікач хоче публічно розповісти українцям “правду про Майдан”. Відтак, мін’юст України звернувся до Росії з проханням допомогти організувати допит Януковича.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі