Мера Торецька арештували за підозрою у сепаратизмі

Міський суд Краматорська вирішив залишити під вартою на 60 днів мера Торецька (колишній Дзержинськ) Володимира Слєпцова, якого підозрюють у посяганні на територіальну цілісність України та співпраці з терористами.

За версією слідства, мер міста пов’язаний з організацією та проведенням на території Торецька незаконного референдуму про оголошення державної самостійності терористичної організації “ДНР”. Підозрюваний 15 квітня 2014 року головував на засіданні сесії міської ради і вносив до порядку денного питання про призначення незаконного референдуму, пише місцеве видання “Общежитие Online”.

Сам Володимир Слєпцов всі звинувачення відкидає, і вказує на те, що був змушений це зробити через небезпеку бути розстріляним.

Мене не раз били бойовики, і як можна опиратися, коли розбіглися прокуратура, міліція, СБУ? Коли я зібрав актив міста та депутатів, в зал увірвалися близько 200 чоловік, багато з яких були озброєні, і змусили проводити сесію. Напередодні я був побитий. Я змушений був зачитати текст, який мені дали бойовики. Якби я цього не зробив – вони обіцяли кинути мене в підвал і розстріляти. Крім того, я знаю точно, що у бойовика “Беса” я був в списках на ліквідацію,
– розповів перед судом Володимир Слєпцов.

Розгляд питання про запобіжний захід для мера Торецькому йшло за зачиненими дверима більше 2 годин. В результаті, суд прийняв рішення про арешт Володимира Слєпцова на термін до 60 діб. Рішення суду може бути оскаржене у вищих інстанціях.

Меру Торецькому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Слід зазначити, що повідомлення про підозру за участь у терористичній організації і посягання на територіальну цілісність України меру Торецька вручили сьогодні зранку.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі