На Рівненщині керівник церковного хору закопала новонароджену дитину

Селяни, які добре знають один одного, не можуть повірити в те, що їхня односельчанка закопала свою новонароджену дитину в купі гною .

– Нічого поганого про цю сім’ю не можу сказати, Наталія і Михайло – працьовиті, розумні люди, – розповіла  мешканка селища Валентина. – Офіційно ніде не працюють, але у них велике господарство, городи. Виховують чотирьох дітей, старшому 20 років, в армії служить, а молодшому-всього 5. Ще й дідусь з ними живе. Всіх вигодувати треба, тут немає часу на дурниці. А те, що зробила Наталя, у мене досі в голові не вкладається.

– Адже у них пару місяців тому велике горе сталося, поховали свою п’яту дитинку, яка померла після хвороби, – приєднується до розмови місцевий житель Іван. – Досі пам’ятаю, як і Михайло, і Наташа голосили над маленькою труною. А тут таке. Правду люди кажуть: чужа сім’я – темний ліс. Але ж ніхто не знав, що вона вагітна!

На Рівненщині керівник церковного хору закопала дитину у городі

45-річна Наталія – жінка міцної статури, воліла просторі вбрання. На здоров’я не скаржилася, до останнього працювала на городі, доглядала за тваринами. А ще майже щодня навідувалася в місцеву церкву (УПЦ), де керувала хором і сама співала. Про те, що дружина вагітна, нібито не знав навіть її чоловік.

– Що ви від мене хочете, не знав я! – в серцях кричить Михайло і ховається в будинку.

А сусіди родини кажуть, що чоловік собі місця не знаходить, схуд, закинув домашню роботу і оплакує свою шосту дитину, доньку.

Коли і де народила Наталія – невідомо. А закопала свою новонароджену доньку в купі гною за будинком. Пару днів скаржилася на легке нездужання, але списувала все на різкі зміни погоди. У неділю, 7 серпня, як ні в чому не бувало вирушила до церкви на службу. В цей же час молодші дітлахи побігли за хату назбирати яблук. І побачили, як у купі гною копошаться собаки. А коли підійшли ближче – ахнули! З гною пси вирили тільце дитинки. Перелякані діти в сльозах відразу ж кинулися до батька.

Михайло дещо заспокоїв дітлахів і викликав поліцію. А поки ті їхали, відразу ж зателефонував до церкви, де була його дружина, їй розповів про знахідку. Жінка довго мовчала в трубку, і Михайло зрозумів, що пошматоване тільце дитини в купі гною – це його новонароджена дочка. В той день Наталія додому не повернулася. Жінку і понині шукають правоохоронці. Але вона ніби у воду канула. Мобільного телефону при собі не мала, а куди могла податися – ніхто не знає.

ОФІЦІЙНО

– Порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України “Умисне вбивство”, – повідомили  в прес-службі Національної поліції в Рівненській області. – Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 7 до 15 років. Тіло немовляти відправили в морг для проведення судово-медичної експертизи, щоб з’ясувати, чи дитина народилася живою. З’ясовуємо всі обставини події і шукаємо матір. Разом з добровольцями правоохоронці оглядають територію біля села.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі