Генерал розкритикував ідею Савченко забрати Крим силою

Воєнний шлях звільнення Криму сьогодні є абсурдним з низки об’єктивних причин. Кращий спосіб повернути анексований півострові до складу України – зробити так, щоб “в Україні жили так, як у Берліні”.

Як повідомляє Обозреватель, таку думку висловив генерал-лейтенант запасу Дмитро Уманець, коментуючи висловлювання нардепа Надії Савченко про способи повернення Криму.

“Що стосується питання Криму, то вона має рацію в тому, що Крим не треба було здавати, але про це вже пізно говорити. А що стосується того, як його повернути – напевно, оптимальний варіант – показати, що в Україні живуть, як у Берліні. Тоді ми повернемо Крим, тоді вони самі до нас попросяться”, – сказав генерал. І додав: “Це може бути тільки за умови, що у нас будуть моральні, здорові чисті керівники, які не обкрадають державу і народ”.

Щодо доцільності воєнного шляху звільнення Криму, Уманець навів два аргументи проти такої ідеї. Перший полягає в тому, що сьогодні на півострові зосереджені російські війська, яких “достатньо, щоб не допустити будь-яких проривів”. Другий аргумент – Україна не може вести війну на два фронти.

Коли ми ходимо без штанів, це складно і неправильно,
– зауважив генерал.

Відтак, він назвав військовий шлях деокупації Криму абсурдним.

Водночас Уманець побажав Савченко утриматися від гучних висловлювань і “трохи підучитися”. “З нашими варварами-політиками боротися складно, вони будуть критикувати, чіплятися до кожного слова. Тому я порадив би їй бути акуратнішою і скромнішою у висловлюваннях”, – сказав генерал-лейтенант.

Нагадаємо, раніше Надія Савченко прокоментувала свої президентські прагнення.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі