Банкіри прогнозують тиск на гривню найближчим часом

Гривня найближчим часом може опинитися під тиском у зв’язку з початком закупівлі природного газу для майбутнього опалювального сезону, а також в разі ескалації конфлікту з Росією.

Таку думку висловили у коментарях агентству “Інтерфакс-Україна”українські банкіри.

“Найближчим часом тиск на курс гривні може надати початок активних закупівель газу для майбутнього опалювального сезону. Також ескалація конфлікту на південному сході країни може негативно вплинути на вартість національної валюти. У разі виникнення істотних дисбалансів на валютному ринку Національний банк, швидше за все, буде втручатися в хід торгів і згладжувати різкі курсові коливання”, – сказав начальник казначейства ВТБ Банку (Україна) Станіслав Верхградський.

За його словами, загострення ситуації на адміністративному кордоні з Кримом в перші дні справляло негативний вплив на курс гривні.

Головний аналітик UniCredit Bank Андрій Приходько вважає, що восени тиск на курс гривні посилиться.

“Початок підготовки до опалювального сезону почне надавати підвищувальний вплив на курс гривні вже в вересні. Можна сказати, що динаміка курсу буде повторювати сценарій минулого року, коли курс почав рости у вересні і досяг піку в лютому 2016 року, коли споживання енергоресурсів було максимальним”, – сказав він.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі