Кремль втілює стратегію “непередбачуваного психа”, – Жебрівський

Заяви Путіна про відмову від переговорів у нормандському форматі свідчать про те, що Росія збирається шантажувати Україну.

Про це у Facebook написав голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

“Щодо заяв Путіна. Вони свідчать лише про одне: Кремль тікає від формату Мінських домовленостей і намагається втілити стратегію “непередбачуваного психа”. Мовляв, домовляйтеся зі мною, поки не пізно, а інакше… Це блеф у стані агонії. Наше завдання – не розслаблятися, тримати оборону і зброю напоготові. Так, псих може щось здуру вчинити, але лише в тому випадку, якщо відчує нашу неспроможність дати рішучу відсіч”, – пояснив він.

Жебрівський також не бачить підстав для істерик, адже війна в нашій країні триває вже більше двох років і весь цей час не відкидалася ймовірність повномасштабного наступу з боку ворога.

“Ситуація на Донеччині контрольована, усі силові структури готові до будь-яких можливих сценаріїв з боку ворога. Ми зможемо дати гідну відповідь”, – додав Жебрівський.

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Росії заявила, що українські диверсантиготували теракт у Криму. В СБУ відкидають такі звинувачення.

11 серпня Петро Порошенко доручив привести в посилену бойову готовність усі підрозділи в районах адміністративного кордону з окупованим Кримом.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі