ТОП неочікуваних продуктів, які допомагають спалити жири

Далеко не всі шанувальники дієт та фітнес-залів здогадуються, що існують продукти, які самі по собі відмінно спалюють жири.

Вони сприяють розщепленню жирових клітин, надаючи тілу більш витонченого виду.

Не слід розраховувати на моментальне спалювання жиру. Ефект буде не найпомітнішим, якщо щоденно вживати перераховані продукти, але цю методику з легкістю можна комбінувати з заняттями спортом. Що у висновку дасть подвійний ефект.

1. Часнику і цибуля. Ці продукти сприяють поліпшенню кровообігу, очищенню клітин. Відразу після приймання цих продуктів починається збільшення активності обмінних процесів в клітинах організму. Тим самим спалюються непотрібні накопичення жиру.

2. Картопля. Але обов’язково печена – звичайна смажена картопля нічого, крім зайвого жиру, не дасть. Ефект можна подвоїти, поєднуючи цей овоч з морепродуктами: камбала, тріска або навага мають в своєму складі дуже багато йоду, який крім стимулювання захисної функції щитоподібної залози, також сприяє розщепленню жирових відкладень в тканинах.

3. Ківі. Який по праву вважають найпотужнішим продуктом, який спалює жири. Цей фрукт багатий на флавоноїди та вітамін С, які є найлютішими ворогами жирових клітин.

4. Цитрусові. Грейпфрут або апельсин допоможуть схуднути нічим не гірше, ніж інші продукти зі списку.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі