Що означають каблучки на різних пальцях: цікаві пояснення

І окрім традиційних значень каблучок, наприклад, на безіменному пальці, як символ подружніх відносин, кільця, персні можна побачити на будь-якому іншому. Для більшості людей перстень  – всього лише красивий аксесуар, який можна підбирати під одяг і міняти, як рукавички. Для інших – це оберіг, талісман, або ж якийсь символ, знак. Психологи сходяться в переконаннях, що кільцям є, що розповісти про свого власника, причому значення має не тільки і не стільки саме кільце, скільки палець, на який воно одягнене.

xIEJPT3MsUM

Традиція носіння каблучок своїм корінням сягає в античність. Кільце – особливе прикраса, якій здавна приписували магічну силу і пов’язували з різними ритуалами. Одним з ритуалів, що збереглися до наших днів, є церемонія одруження, під час якої вступають в шлюб в знак любові і подружньої вірності обмінюються обручками.

na_kakom_palce_nosit_kolco_2

Каблучка на великому пальці

Великий палець – палець Марса. Каблучки і персні на великих пальцях рук, особливо чоловічих, заслуговують на особливу увагу. «Володар персня» на пальці Марса, як правило, виявляється енергійною, емоційною і експансивною людиною.

Це прямолінійні, вперті, войовничі, часом запальні і агресивні особистості. Намагатися переконати їх у чомусь або сперечатися з ними абсолютно марно – вони все одно будуть стояти на своєму, навіть якщо їм про це згодом доведеться пошкодувати. У той же час вони прекрасно знають свої достоїнства і недоліки, тому, надягаючи кільце на великий палець, вони немовби інтуїтивно намагаються приборкати і вгамувати свій гарячий темперамент.

large-13

Це своєрідна підсвідома спроба знайти спільну мову і налагодити відносини з оточуючими, а то і з самим собою. З іншого боку, на думку психологів, кільце на великому пальці руки – явна ознака того, що в даний момент головною метою людини є самоствердження будь-якими способами і засобами, причому на перший план виходить саме самоствердження в сексуальній сфері.

Подібні твердження небезпідставні, адже ще у стародавніх греків і римлян великий палець вважався фалічним символом, який для захисту чоловічої сили прикрашали залізними кільцями. Кільце на великому пальці руки також є символом лесбіянства. Окільцьований великий палець правої руки вказує на лесбіянку, у якої є супутниця, на лівій – вільна лесбіянка, відкрита до знайомств і нових відносин. Ось так! Тому дівчатам, що прикрашають кільцями великі пальці, якщо вони далекі від лесбіянства, слід бути обережними – їх можуть неправильно зрозуміти.

 

Каблучка на вказівному пальці

Вказівний палець – палець Юпітера. Кільце на вказівному пальці називають кільцем «влади».

Саме на вказівних пальцях носили кільця багато видатних історичних особистостей – Юлій Цезар, кардинал Рішельє, Іван Грозний, Генріх VIII. Прикрашений кільцем перст може бути ознакою гордості, прагнення до влади, а також сильного і вольового характеру, причому кільце на правій руці вказує на розсудливість і позитивну спрямованість цих характеристик, а на лівій – про манію величі, зверхності, самолюбство і схильності до істерії.

577135_2

Астрологи і хіроманти радять носити кільце на вказівному пальці сором’язливим і нерішучим людям. Це наповнить їх силою Юпітера, зробить більш впевненими, допоможе повірити в себе і підвищити самооцінку, додасть їм рішучості, проникливості, а також принесе в життя удачу і успіх. Особливо сприятливий енергетичний вплив нададуть кільця з золота і олова.

 

Кільце на середньому пальці

Середній палець – палець Сатурна. Середній палець прикрашають кільцями люди, схильні до самозамилування, впевнені в своїй привабливості і перевазі.

becfb70652e47e73253f28f89569d559

Чим масивніше перстень і камінь, тим більш яскраво проявлені в людині дані якості. На перст Сатурна також прийнято надягати фамільні прикраси, підкреслюючи зв’язок з предками, віру в карму, вплив долі, вище призначення. Родове кільце на середньому пальці допоможе згладити негативний вплив долі, впоратися з труднощами і отримати підтримку роду, дасть сили вистояти.

Подолати перешкоди і нескінченні «чорні смуги» допоможе кільце на пальці Сатурна і хронічним невдахам. Також носити кільце на середньому пальці рекомендується людям, які займаються духовними практиками. Якщо окільцьовані обидва пальця Сатурна, це може вказувати на високу ступінь фаталізму і деяку відчуженість від реальності.

 

Кільце на безіменному пальці

Безіменний палець – палець Сонця. Кільце на безіменному пальці правої руки (у католиків – лівої), перш за все, вказує на сімейний стан.

Ця традиція з’явилася ще у древніх єгиптян, відповідно до віруваннями яких, «артерія любові», яка веде прямо до серця, починалася саме від безіменного пальця. У ті давні часи обручки виготовляли не лише з металів, але також зі скла і кераміки. За часів Стародавнього Риму дружини в знак непорушності шлюбних уз стали дарувати подружжю залізні і бронзові кільця. Золоті обручки, традиція яких збереглася до наших днів, з’явилися лише в III-IV століттях. З точки зору езотерики, золото, як метал Сонця, найкраще підходить для зміцнення любові в шлюбі.

1350662

Кільце на безіменному пальці (за винятком обручки) підкреслює любов свого володаря до мистецтва, вишуканості і розкоші. Як правило, воно виявляється на руках у естетів, акторів, художників і взагалі людей творчих професій. Кільце на пальці Сонця видає грайливу натуру, яка прагне до задоволень, почуття насолоди і приємного проведення часу. Також це може говорити про романтичну та мрійливу натуру.

Маленька каблучка вказує на гармонійну, спокійну, впевнену в собі особистість, а велика – на схильність людини до пристрастяей, неврівноваженість, схильність до бурхливої  і навіть істеричної поведінки. Прикрашати безіменний палець кільцями і перснями рекомендується всім, хто прагне до слави і багатства, оскільки Сонце наділяє людину творчою енергією, допомагає самовираженню, сприяє просуванню і успіху.

 

Кільце на мізинці

Мізинець – палець Меркурія. Меркурій є покровителем дипломатів, бізнесменів, ораторів, лікарів і політиків, тому кільце або перстень на мізинці принесе користь всім, хто потребує спритності рук, гнучкості розуму і красномовства. Вважається, що прикраса на пальці Меркурія допомагає своїм власникам знаходити спільну мову з будь-якою людиною і встановлювати ділові контакти.

inner

На думку психологів, кільце на мізинці часто виявляється у спритних натур, схильних до інтриг, авантюр і зрад. Каблучка на мізинці у жінки підкреслює самозакоханість, кокетство і мінливість натури. Окільцьований мізинець також свідчить про готовність до флірту і схильності до азартних ігор, причому в даному випадку воно покликане кілька втихомирити і навіть придушити ці схильності особистості.

 

Кільце на пальці ноги

Кільця на пальцях ніг з точки зору більшості психологів, говорять про бажання виділитися, звернути на себе увагу. У деяких випадках це може вказувати на самолюбство, завищену самооцінку і прагнення до переваги над оточуючими.

824937

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі