Соцмережу підірвало відео приниження Путіна з боку Ердогана (ВІДЕО)

Президент Туреччини Тайіп Реджеп Ердоган знову публічно принизив Путіна, відзначають користувачі соцмереж. Він запізнився на зустріч з російським лідером.

У мережі з’явилося відео початку зустрічі російського і турецького лідерів. На ньому видно, що Путін прийшов на місце зустрічі в залі першим і чекав Ердогана деякий час. Це помітили спостережливі очі користувачів соцмереж, які назвали інцидент публічним приниженням.

«Ердоган змусив Путіна переступати з ноги на ногу і колупати в носі перед сотнею телекамер, в очікуванні зустрічі з ним. А ЯК ЖЕ «ПОМІДОРАМИ НЕ ВІДБУДУТЬСЯ», «ВІДПЛАТА НЕМИНУЧа»?»- йдеться в повідомленні до відео.

Користувачі соцмереж кепкують, активно коментуючи цю незручність, що потрапила на телекамери.

«Верещавший про «помідорами не відбудуться» Путін, змушений виколупувати козюльки та сукати ніжками в очікуванні Ердогана на сотню телекамер. 54 тисячі переглядів за 10 годин це підтверджують)», – зазначив marc dean.

«Схожий на собаку, якого недавно отпі…ив господар і тепер боїться ослухатися і терпляче чекає, поки господар зайшов в магазин!» – відреагував користувач під ніком yandex.

«Яке убоге видовище. Бідний путик чекає, навіть сідати на стілець побоюється. Раптом злісний пердоган знову віроломно нижче спини копне», – пише MrLibertious.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі