Шок: син та мати, яка його колись покинула, закохалися!

Йому 19, їй 36… Мати і син говорять, що будуть будь-якими способами захищати свою любов.

Ця дивна історія сталася в Кловісі, штат Нью-Мехіко. Моніка Марес, якій 36 років, закохалася в молодого чоловіка на ім’я Калеб Петерсон, якому 19. Ну і що тут такого, спитаєте, абсолютно не дивує! Та начебто і нічого, якби не одна обставина. Моніка і Калеб … рідні мати і син!

Словом, маємо офіційно зареєстрований інцест, тому що ці двоє не просто закохалися один в одного, але ще і займаються сексом. Ясна річ, що місцеві про все дізналися і повідомили куди потрібно – стосовно подальшої долі  хлопця – не зрозуміло, а ось горе-матусі загрожує тюремне ув’язнення.

Розвиток цих відносин досить прозаїчний: Моніка народила Калеба, коли їй було всього 16 років. Різні труднощі з законом, неможливість забезпечити сина належним вихованням, і інші складності стали приводом для того, щоб Моніка втратила права на батьківську опіку над сином: Калеб виховувався в іншій родині. Життя тривало і жінка з тих пір обзавелася ще 4-ма дітьми.

Фейсбук допоміг їм: вони знайшли одне одного і вирішили побачитися. Мама і син – хто знав, що буквально через кілька тижнів після зустрічі вони стануть коханцями?

Моніка розповіла:

Це щось нове в моєму житті. Звідки я могла знати, що закохаюся в свого сина? Адже я не бачила його стільки років! Може, якби він жив зі мною весь час, цього не було б.

А сам Калеб говорить:

Як я можу змусити себе бути іншим? Хто може стати на моє місце, щоб потім засуджувати мене за мій вибір?

Суспільство лютує (воно і не дивно!) стосовно цієї парочки, яка переступила загальноприйняті закони моралі і здорового глузду. Окружний прокурор Кловіс заявила, що засадить обох за грати, а поки заборонила їм наближатися один до одного.

На Моніку навіть напали члени сім’ї Калеба, пригрозивши їй вбивством. Вона налякана і боїться виходити з дому, але все-одно відвідує те місце, де вперше зустрілася з сином – там він залишає їй квіти. До речі, батько хлопця абсолютно не проти, щоб він зустрічався з його колишньою дружиною. Ось такий шокуючий парадокс.

А поки Калеб заявляє, що навіть якщо його мати Моніку посадять до в’язниці, він все одно буде чекати її стільки, скільки знадобиться (а це як мінімум 18 місяців). Жінка в свою чергу готова відмовитися від всіх інших своїх дітей, тільки б бути з улюбленим сином! Так чи інакше – вони хочуть бути разом…

Це просто якийсь жах! Що коїться з цієї планетою?! 

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі