Мешканці Криму залякані, навіть не переписуються

– Катя, здрастуйте. Не писала, тому що ми всі залякані, але тут побачила пост про Крим, не можу мовчати. Мало того, що ракети з усіх дірок стирчать, скільки їх наїхало! Просто гидко.

– Дуже страшно?

– Усі мовчать, навіть не пишуть смс. Я ось теж боюся. Менти всюди! І військові!

– Поки що ніяк це на житті не позначається?

– Когось зупиняють, хтось ще не стикався з ними, деякі даішники адекватні, але таких мало. Морди у всіх сумні, у всіх напряг з грошима. У мене сил немає так жити. Грошей не вистачає навіть на їжу. Овочі супердорогі. Морозиво для мене розкіш. Хоча є й такі, які нібито добре живуть, але їх мало. Дуже багато заробітчан, поводяться борзо, на питання як у нас, дивуються – у вас? Це у нас,  говорять. Ті хто голосував – скиглять.

– А є якісь видимі дії проти людей – затримання і т.п.? Або поки загальний тиск тільки відчувається?

– Я не бачила прямих погроз, я просто вдома сиджу, нікуди не ходжу і нічого не бачу. Зайвий раз не хочеться і виходити. Всі директора на підприємствах змінилися, пригнали російських наглядачів. Вони тепер верхівка і нахабно поводяться. Потрібно ходити і спілкуватися, щоб щось дізнаватися, а ми відділилися своїм маленьким колом і ні з ким більше нікуди.

– Це правильно, потрібно бути обережними.

– Дуже багато байкерів. Просто арміями їздять, 77 регіон.

Нещодавно бачила одного чеченця, хвалився як він брав Крим. Вони хворі на голову все. Фоткать боюся. Вибачте. Та й нема чого – графіті зникли.

– Мда … це дійсно зміни.

– Все їдуть! Це дуже погано! Наше місце займають і це видно.

– Якщо що, приїжджайте до Харкова.

– Без грошей і житла їхати? Дякую звичайно, у мене знайома в Харків їде з дочкою, але у неї хоч щось є, і вона буде у родичів жити. Я ось все сподіваюся, що в наступному році все розвалиться.

– І ми сподіваємося.

– Чи розвалиться !!!! Не просто сподівайтеся! Все валиться! Тут видніше !!!!!

– Це добре)

– І ви не подумайте, я не стала ватна, якщо не «лайкаю» або не пишу, просто страшно поки, вибачте. Але я читаю!

– Велике спасибі. Пам’ятайте, що ми поруч. Треба справлятися.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі