2 важливі речі, про які “забувають” сказати установники пластикових вікон

Пам’ятаєте, як раніше, з настанням холодом, нам доводилося обклеювати вікна паперовими смужками, а стики затикати поролоном? На щастя, це клопітке заняття можна залишити далеко в минулому, встановивши пластикові вікна.

Але найчастіше установники, зробивши головну справу, забувають повідомити щасливим власникам новеньких вікон про дві важливі речі.

1. Необхідно регулярно змащувати маслом всі рухомі деталі фурнітури. Процедуру варто повторювати 1-2 рази в рік, заливаючи звичайне машинне масло.

2. При зміні сезонів вікна слід переводити в літній та зимовий режим.

Як відрегулювати пластикові вікна

Майже всі сучасні конструкції можна відрегулювати. Щоб перевірити, чи перемикається фурнітура в інший режим, досить поглянути на спеціальні ексцентрики (цапфи), розташовані на бічній поверхні стулки.

Фурнітура перемикається за допомогою спеціальних ексцентриків (цапф), розташованих збоку стулки. Якщо на эксцентриках є отвори для шестигранного ключа, зірочки, викрутки або ексцентрик має овальну форму, то даний вид фурнітури, швидше за все, має можливість перекладу в літній або зимовий режим. Але можливість перемикання краще уточнювати ще до установки вікон.

Щоб переключити режим вікна, просто поверніть за допомогою відповідного інструменту цапфи на стулці (чим більше розмір вікна, тим більше їх кількість) в потрібне положення.

2 важливі речі, про які "забувають" сказати установники пластикових вікон

Якщо стулка постійно знаходиться в зимовому режимі, це веде до додаткового навантаження на ущільнювальну гумку, і вона швидше зношується. Легко можна перевірити режим вікна самостійно. Затисніть стулкою звичайний аркуш паперу: якщо зможете легко вийняти, вікно знаходиться в літньому режимі.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі