“Літало все”: Олександр Педан розповів про шторм у Затоці

Відомий український телеведучий Олександр Педан, який був співорганізатором фестивалю спорту та музики Z-Games: The Spirit Of Action в Затоці, розповів про жахливий шторм , який трапився під час проведення заходу, 7 серпня.

"Літало все": Олександр Педан розповів про шторм у Затоці (фото)

Ураганний вітер до 35-40 метрів в секунду змітав все на своєму шляху.

“Спочатку пішов дощ, а буквально через пару хвилин зірвався буревій. Сила вітру була понад 35 м/с”, – написав на своїй сторінці в Facebook Педан. – Літало все: намети, дерева… Один фестивальний танцпол обрушився. Причому за прогнозом ні на одному ресурсі шторму не було! І представники МНС на території нічого заздалегідь не сказали”.

Очевидці запевняють – все сталося дуже швидко. Вітер піднімав у повітря намети і катамарани, а дерева виривало з корінням.

“Тікаючи, допоміг піднятися хлопцеві, якого знесло тентом і вдарило по голові. Я відправив його до лікарів “швидкої”, – пише Олександр Педан. – Медики розповіли, що до них зверталося кілька чоловік з переломами та забоями. Але всім нереально пощастило, адже це було справжнє стихійне лихо! За останні 2 години отримав море смс зі словами підтримки. Спасибі, друзі!”

За попередніми даними, під час шторму і урагану постраждало кілька людей. ЗМІ повідомляють про трьох постраждалих з травмами і одним переломом. Також говорять про трьох загиблих, в тому числі, від удару блискавкою. Але МНС цю інформацію поки що не підтверджує.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі