Як саме можновладці “борються” за права бідних- Вакарчук

“Встає укр. політик зранку,випиває ананасовий фреш,вдягає костюм або туфлі за 100 тис. гривен, сідає в Мерс і їде боротися за права бідних”, …

Лідер популярної української рок-групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук висловився про лицемірство української влади. Про це він написав у своєму Twitter.

“Встає укр. політик зранку,випиває ананасовий фреш,вдягає костюм або туфлі за 100 тис. гривен, сідає в Мерс і їде боротися за права бідних”, – написав Вакарчук.

Зазначимо, що підписники музиканта підтримали фронтмена “океанів”. Багато з них іронізують, пропонуючи свої варіанти того, як проходить ранок чиновника.

“Давайте каждый из нас себя спросит, могли бы мы на их месте оставаться честными. Если ответ «да» — значит, еще не все потеряно”, — коментують пост українці.

Деякі користувачі вважають, що Вакарчук повинен не просто критикувати чиновників, але й сам піти в політику, щоб щось змінити.

“А борцы с несправедливостью покритиковали — и считают свою миссию выполненной”, — написав Геннадій Степанчук.

Святослав Вакарчук, правда, не затримався з відповіддю.

“Я щодня займаюся своєю справою Не лише музикою. Щодня. Це не дає результат за день, але це важливіше за вибори”, – сказав музикант.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі