Переписка “Інтера” з “ДНР” – це нижня ланка ланцюжка, – політик

Завдяки “злитій” в інтернет переписці редактора телеканалу з бойовиками, СБУ може вийти як мінімум на директора “Інтера”.

Про це написав нардеп БПП Вадим Денисенко на своїй сторінці у Facebook.

На його думку, директор телеканалу не міг не знати про переговори з терористами. Він додав, що аби знайти продовження ланцюжка, потрібна лише політична воля.

“Ситуація з перепискою “Інтера” та представниками так званого “МДБ ДНР” не суперечить жодному закону, окрім закону моралі. Станом на сьогодні, у держави немає жодного права забирати ліцензії ні у каналу Льовочкіна, ні у каналу Ахметова. Я розумію, що сьогодні Facebook буде цілий день гудіти і вимагати від Порошенка чи Нацради терміново забирати ліцензії “Інтера” та “Донбаса”. Все це справедливо, але це політичне рішення”, – зазначив депутат.

Денисенко додав, що навіть якщо ліцензію в “Інтера” заберуть, склад каналу перейде на “НТН”, або інший канал з групи Льовочкіна. На думку депутата, потрібно заборонити будь-які листування з бойовиками та карати за те, хто називатиме терористів “ополченцями” чи “армією ДНР”.

Давайте не брехати самим собі – у нас занадто сильна і занадто багата п’ята колона, щоб гратися з нею у демократію,
– підкреслив Денисенко.

Нагадаємо, в інтернеті з’явилась переписка між співробітницею так званого “МДБ ДНР” Тетяною Єгоровою та редактором каналу “Інтер”.

Листуванням з терористами вже зацікавились у Службі безпеки України.

   

Залишити коментар

Кометарі